Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá. 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. ODKOUPENÍ KNIHOVEN
ODKOUPENÍ KNIHOVNY

ZACHRAŇUJEME A RECYKLUJEME KNIHY Z TECHNICKÝCH KNIHOVEN

(bývalé technické, vědecko technické, vnitropodnikové)

Realizované odkupy knihoven: 

  • rok 2021 - 180 banánových krabic, cca 3 tuny knih
  • rok 2021 - 30 banánových krabic 
  • rok 2020 - 160 banánových krabic, cca 3 tuny knih
  • rok 2018 - 1 000 banánových krabic, cca 25 tun knih
  • rok 2016 - 120 banánových krabic, cca 2 tuny knih

Řešíte vaše společnost již nevyužívanou knihovnu, a nemáte pro ni dále využití? Řešíte stěhování prostor, nebo demolici, a nevíte co s knihovnou? Kontaktujte nás, a sjednejte si nezávaznou konzultaci. Přijedeme po dohodě termínu kamkoliv po České i Slovenské republice, do 48 hodin.  Knihovnu prohlédneme, a sdělíme na místě cenovou nabídku. Dohodneme další postup, a termín odvozů knih. Další podrobnosti sdělíme osobně, nebo na vyžádání. Zašleme vám naší oficiální objednávku, která splňuje všechny účetní a právní náležitosti, pro odkoupení knih od společností. 

Na základě naší objenávky, budeme od vaší společnosti očekávat fakturu (zálohovou). Po uhrazení, obratem domluvíme termín vyklízení a přesný postup. 

Máme zkušenosti s odkupem vnitropodnikových knihoven. Nevybíráme si, odvážíme všechny knihy. Zajistíme odvoz celé knihovny i v počtu několika tisíc knih. Nabízíme profesionální přístup, komunikativnost, a minimální vytížení z vaší strany při vyklízení. Zajistíme kompletní logistiku od zajištění krabic, přistavení dodávek, naložení, a po dohodě i brigádníky pro rychlé vyklizení.

Pro odkoupení knih z podnikové knihovny připravíme objednávku s přesným zněním předmětu objednávky, definující odkoupení knih z knihovny. Razítka a vlepené čárové kody v knihách nevadí. Z právního hlediska ošetříme přímo v popisu předmětu objednávky. Přesné znění předložíme k nahlédnutí při osobní prohlídce knihovny, i s náhledem vypracovaného předávacího protokolu.  

Pokud máte k dispozici seznam knih určených k prodeji, zašlete nám jej v příloze, připojíme k objednávce knih, jako součást objednávky. Pokud seznam neexistuje, nevadí. Nabídku knih prohlédneme při osobní návštěvě knihovny. 

Každá knihovna je specifická nejen sama o sobě, ale i počtem knih, a jejím umístěním. Při osobní prohlídce je potřeba prohlédnou, o jaké knihy a v jakém stavu se jedná. Dále prostory, kudy se budou knihy stěhovat. Zda se jedná o přízemí, první, druhé, třetí patro. Zda je k dispozici výtah, nebo schody. Co vše se bude muset překonávat od knihovny, po naložení do dodávky. 

Z naší strany zajistíme banánové krabice, vozíky pod krabice, rudlík, a pomocnou sílu pro vyklizení na naše náklady. V budovách se schody zajistíme OSB desky, pro překlady schodů.

Časová náročnost odvozů knih se vypočítává, podle počtu knih v knihovně a složitosti nakládky. Cca 1 tuna knih = 1 den. Zde se musí počítat i s nosností dodávky, která je cca 1 tuna (celková do 3,5t). Vše záleží na počtu plných krabic. 

Upozorňujeme všechny společnosti, že knihy nemůžete vyhodit do kontejneru na papír. Knihy patří do směsného odpadu (spalovny). V případě, že z knih odstraníte desky, můžete samotný papír hodit do papíru, a desky do směsného odpadu. Za přistavení kontejneru společnost platí nemalé peníze, dále za hmotnost odpadu, a ještě budete hledat ochotné lidi, kteří budou házet knihy z okna... 

Technický antikvariát Vám za knihy zaplatí, a ještě zajistí vyklizení na vlastní náklady. Knihy přetřídíme, očistíme, když bude potřeba opravíme, nafotíme, vložíme do nabídky a najdeme jednotlivé knize nového majitele. Knihy zrecyklujeme, a pošleme do dalšího kola :)

Neváhejte nás kontaktovat. 

více informací na:

email: info@technickyantikvariat.cz
tel.: 605 947 850 (po-pá 9:00-18:00h)

 

Možnosti dopravy

 

  

 

 

Recenze obchodu

www.heureka.cz

Kontakty
Technicky antikvariát
Miroslav Křeček
(Po-Pá. 9-18 hod.)
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.